Jak wybrać odpowiedni żłobek ?

Jak wybrać odpowiedni żłobek dla Twojego malucha ?

Jak wybrać odpowiedni żłobek lub klub malucha w Warszawie? Jest to nie lada wyzwanie. Rodzice zazwyczaj kierują się ilością zajęć w żłobku lub ceną za opiekę nad maluchami. Jednym z najlepszych sposobów na wybór odpowiedniego żłobka jest spotkanie i konsultacja. Podczas rozmowy pojawia się wiele pytań od rodziców dlatego, zanim postanowią zapisać swoje maleństwo do żłobka lub klubu dziecięcego, pokazujemy nasze wnętrza i dajemy szansę nas poznać.

Często pytamy rodziców, dlaczego postanowili wybrać właśnie nas i częstymi aspektami, które decydują właśnie o wyborze Małych Naukowców, jest zróżnicowany plan zajęć dla maluchów, zdrowe żywienie oraz niesamowita atmosfera, w której dzieci czują się jak u siebie w domu.
Zdarza się, że rodzice mają doprecyzowane wymagania i wiedzą, czego oczekują od żłobka, dlatego w 100% staramy się dopasować do ich oczekiwań.

Na co możesz liczyć u nas?

Małe grupy

Na etapie wyboru żłobka lub klubu malucha warto zwrócić uwagę na liczebność dzieci oraz ilość sal dostosowanych do wymagań sanepidu. Mali Naukowcy stanowią tylko dwie grupy (Juniorki i Seniorki), przez co zapewniamy kameralną atmosferę i gwarantujemy pełne poświęcenie uwagi każdemu maluchowi. Wiemy, że mniejsza liczba maluchów to lepsza jakość opieki, a także bezpieczeństwo.

Różnorodność zajęć

Rozwój dzieci i dobra zabawa to jedno z najważniejszych aspektów każdego dnia spędzonego przez maluchy w Małych Naukowcach. Dzieci nie tylko uczą się nowych rzeczy, ale uczestniczą w zabawach i codziennych zajęciach sensorycznych, plastycznych i gimnastycznych.

Wyżywienie

Współpracujemy z zaufaną i sprawdzoną firmą cateringową, która przygotowuje zdrowe i pełne w wartości odżywcze posiłki. Zdrowe żywienie ma ogromny wpływ na odpowiedni rozwój i samopoczucie maluchów.

Lokalizacja

Lokalizacja – Mali Naukowcy znajdują się w Warszawie, w dzielnicy Ursus, która jest bardzo dobrze skomunikowana z każdą częścią miasta. Zapraszamy więc do zapisów !