Kilka słów o nas

Mali naukowcy Ursus Warszawa

Żłobek Warszawa Ursus

Żłobek Ursus

Nieduży Klub Dziecięcy zlokalizowany w dzielnicy Ursus, przy ulicy Quo Vadis 1 lok. U4. Prowadzimy tylko dwie grupy wiekowe – Juniorków i Seniorków.

Nauka - zabawa - rozwój

Żłobek Warszawa Ursus

Mali Naukowcy

Żłobek Ursus

Żłobek Warszawa Ursus

Droga ku dorosłości...

Miejsce na mapie Warszawy, o którym dzieci będą pamiętać przez długie lata. 
Wiemy, że dzieciństwo to najlepszy okres w życiu każdego człowieka dlatego dbamy o każdą chwilę najmłodszych. 

Dzięki zróżnicowanym zajęciom dydaktycznym oraz programom edukacyjnym, jakie zapewniamy, każde dziecko rozwija się w odpowiedni dla siebie sposób, w odpowiednim czasie. Kadra pedagogiczna, która sprawuje opiekę nad dziećmi, tworzy idealne warunki dla rozwoju fizycznego i poznawczego każdego malucha.

Ośrodek spełnia wymagania najbardziej wymagających rodziców. Zapewniamy zdrowe posiłki, bogate w owoce i warzywa, szereg zajęć edukacyjnych i wychowawczych, a także organizujemy wiele imprez okolicznościowych dla maluchów, takich jak urodzinki, karnawał, mikołajki i wiele innych.
Posiadamy kolorowe i dobrze wyposażone sale, które zapewniają dobrą zabawę i przyjemną naukę.

01.

— Nasza misja

Mali Naukowcy jest wyjątkowym miejscem, które zapewnia bezpieczne i przyjemne środowisko do nauki i zabawy. Powstaliśmy z myślą o zdrowym rozwoju każdego malucha oraz bezstresowym środowisku, w którym dzieci poznają nowe bodźce i uczą się reagować na każde z nich. 

Naszą misją jest zachęcenie dzieci do nauki i zabawy oraz do bycia silnymi i niezależnymi poprzez pozytywne relacje.

02.

— Nasza wizja

Mali Naukowcy to Klub Dziecięcy, w którym zapewniamy najwyższej jakości opiekę wszystkim dzieciom. Nasza kadra pedagogiczna jest nakierowana na wychowanie i kształcenie najmłodszych poprzez ich ciekawość, dzięki temu wiedza rozwija się w zabawnym i stymulującym środowisku do nauki. Pozwala to dzieciom nabyć zdrowych nawyków w rozwiązywaniu zadań podczas zabawy i edukacji.

Zapewniamy:

Zdrowe posiłki każdego dnia

Korzystamy ze sprawdzonej firmy cateringowej, która dostarcza zdrowe i pełnowartościowe posiłki do naszego żłobka każdego dnia. Posiłki składają się wyłącznie z naturalnych produktów. Istnieje możliwość dopasowania posiłków do diety najmłodszych.

Różnorodne zajęcia rozwojowe

W naszej codziennej pracy wykorzystujemy sprawdzone i skuteczne metody nauczania. Wszystkie składają się z zabaw i gier zachęcających do działania. Zajęcia są ciekawe dla każdego malucha uczęszczającego do Małych Naukowców.

Dobrze wyposażone sale

Wszystkie pomieszczenia spełniają najwyższe normy wymagane przez sanepid. Nowocześnie wyposażone sale pozwalają na bezpieczną zabawę i naukę. Mali Naukowcy to miejsce, które posiada meble i akcesoria dopuszczone do użytku dla dzieci.

Wykwalifikowaną i zaufaną kadrę

Nasza kadra składa się wyłącznie z wykwalifikowanych nauczycieli. Odpowiednio przeszkolony personel zapewnia bezpieczeństwo oraz rozwój każdego dziecka znajdującego się pod naszą opieką.