Gdzie zorganizować urodziny dla dziecka w wieku żłobkowym?

Dzień urodzin dziecka to niewątpliwie wyjątkowy czas dla niego. Choć maluch nie jest zaznajomiony z kalendarzem, z błyskiem w oku wyczekuje tego najważniejszego dnia w roku. Wreszcie to on będzie w centrum zainteresowania i otrzyma masę prezentów. Ważna w tym dniu jest także dobra zabawa. Dlatego rodzice bardzo często decydują się na zorganizowane imprezy. Spośród szerokiej oferty lokali, ciężko jest zdecydować się na konkretną opcję. Czasami także rodzice stawiają na imprezy w domu. Jednak gdziekolwiek impreza ma się odbyć, ważna jest kwestia bezpieczeństwa solenizanta i jego gości. Dlatego rodzice często zostają w miejscu organizacji imprezy, aby mieć wszystko pod kontrolą. Gdzie jeszcze można zorganizować urodziny dla dziecka? Poznajcie niezwykłe miejsce do zabawy dla maluchów.

Istnieje takie miejsce, które dzieci dobrze znają. Na co dzień przychodzą tu, bawią się i uczą nowych umiejętności, ale przede wszystkim przebywają z innymi dziećmi w poczuciu beztroski. Miejscem tym jest żłobek taki jak Mali Naukowcy. Z wielką radością udostępniamy dzieciom i rodzicom w naszym żłobku wspaniale wyposażoną sale na zorganizowanie imprezy urodzinowej. Znajdziecie tu stół przygotowany na 18 osób, mnóstwo zabawek, które stanowią certyfikowane akcesoria, klocki, wózeczki, chodziki, namiot z kulkami i wiele innych.

Dla rodziców mamy doskonale przygotowane zaplecze. Znajduje się tu kuchnia, w której jest możliwość podgrzania posiłków, a także łazienka dla dzieci i dorosłych. Wychodząc z założenia, że rodzicom będzie wygodniej i swobodniej, postanowiliśmy, że nie będziemy angażować się w organizację posiłków i pozostawiamy Wam kwestię cateringową.

Również dajemy Wam dowolność w wyborze animatorów, którzy umilą czas maluchom w czasie świętowania urodzin. Doskonale wiemy, że każdy rodzic ma inny pomysł na organizację czasu w trakcie urodzin swojego dziecka i jego gości. Stąd też dajemy Wam dowolność w podjęciu decyzji o wynajęciu animatorów.

Wynajęcie sali żłobek Warszawa. Czy tylko na urodziny?

Salę w żłobku Mali Naukowcy możesz wynająć na urodziny dla dziecka, ale także na inną imprezę okolicznościową. 18-osobowa sala świetnie sprawdzi się na zorganizowanie komunii, chrzcin, imienin i każdej innej dowolnej imprezy. Nawet jeśli dzieci nie uczęszczają do żłobka Mali Naukowcy, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby również one były bohaterami zorganizowanego przyjęcia.

Jak już wspominaliśmy żłobek w Warszawie Mali Naukowcy, dysponuje świetnym węzłem sanitarnym, który pozwoli na bezstresowe przygotowanie imprezy i spokojny jej przebieg. Nie będziemy także ingerować w wystrój sali. Organizatorzy mogą dowolnie ozdobić jej wnętrze, aby oddawała charakter imprezy.

Cena wynajęcia sali zabaw żłobek Ursus

Sala zabaw w popularnych lokalach to dosyć wysoki koszt. Jeśli jeszcze dodamy do tego jej lokalizację, jaką stanowi Warszawa- ceny błyskawicznie windują do góry. Koszt dobrze wszystkim znanych sal zabaw, gdzie dzieci mają udostępniony kącik dla swojej grupy, z reguły liczony jest od uczestnika imprezy. Ceny zaczynają się od 30 zł/os, a kończą nawet na kwocie mianującej około 200zł/os. Biorąc pod uwagę ilość osób mogących swobodnie przebywać w sali zabaw takiej, jak nasza w żłobku Ursus, cena za imprezę wyniesie od 540 zł do 3600 zł. Dlatego w prywatnym żłobku Mali Naukowcy koszt wynajęcia sali liczony jest za godzinę i wynosi 100 zł, gdzie w jednej imprezie może uczestniczyć 18 osób. Dodatkowym kosztem, aczkolwiek zwracanym jest kaucja. Pobieramy od organizatorów kaucję w wysokości 500zł, która jest zabezpieczeniem na wypadek niekontrolowanych zdarzeń.

Sala na urodziny żłobek Warszawa- idealne miejsce do świętowania

Chcieliśmy stworzyć miejsce, w którym każde dziecko będzie czuło się niezwykle swobodnie. Gdzie będzie możliwość celebracji ważnego święta w jego życiu, a cała grupa odda się fantastycznej zabawie. Wam, Drodzy Rodzice chcieliśmy udostępnić przestrzeń, w której Wasze dzieci i te będące pod Waszą opieką staną się przede wszystkim bezpieczne. Z kolei sama organizacja imprezy urodzinowej, czy innego wydarzenia przebiegnie bez komplikacji i ze stoickim spokojem. Czy udało nam się to? Zapraszamy i zachęcamy do wynajęcia sali na imprezy okolicznościowe w naszym żłobku w Warszawie Mali Naukowcy.